Tatiana has logged 189 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★½
Edit this entry  
29
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
Out Of The Clear Blue Sky

Out Of The Clear Blue Sky

2019
×
★★★½
Edit this entry  
28
Young Catherine

Young Catherine

1991
×
★★½
Edit this entry  
28
The Prince and the Pauper

The Prince and the Pauper

1962
×
★★★
Edit this entry  
28
The Parent Trap

The Parent Trap

1961
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Behold the Monkey

Behold the Monkey

2016
×
★★★
Edit this entry  
28
Can You Keep a Secret?

Can You Keep a Secret?

2019
×
★★★
Edit this entry  
26
Royal New Year's Eve

Royal New Year's Eve

2017
×
★★★
Edit this entry  
25
The Greatest Game Ever Played

The Greatest Game Ever Played

2005
×
★★★½
Edit this entry  
23
Dan in Real Life

Dan in Real Life

2007
×
★★★½
Edit this entry  
23
Cadet Kelly

Cadet Kelly

2002
×
★★★
Edit this entry  
23
Pollyanna

Pollyanna

1960
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
21
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Comedy Central Roast of Rob Lowe

Comedy Central Roast of Rob Lowe

2016
×
★★★
Edit this entry  
15
That Night

That Night

2013
×
★★★½
Edit this entry  
15
Second Act

Second Act

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
Miracle at Midnight

Miracle at Midnight

1998
×
★★★
Edit this entry  
11
A Family Reunion Christmas

A Family Reunion Christmas

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Christmas Inheritance

Christmas Inheritance

2017
×
★★★
Edit this entry  
08
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
07
A la mala

A la mala

2015
×
★★★★
Edit this entry  
05
A Christmas Prince: The Royal Baby

A Christmas Prince: The Royal Baby

2019
×
★★½
Edit this entry  
02
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★
Edit this entry  
02
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Seth Meyers: Lobby Baby

Seth Meyers: Lobby Baby

2019
×
★★★½
Edit this entry  
28
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★
Edit this entry  
23
Benjamin

Benjamin

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
Almost Angels

Almost Angels

1962
×
★★★
Edit this entry  
21
Noelle

Noelle

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Little

Little

2019
×
★★★½
Edit this entry  
16
Do It Like An Hombre

Do It Like An Hombre

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
RED

RED

2010
×
★★★★
Edit this entry  
15
Late Night

Late Night

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Nobody's Fool

Nobody's Fool

2018
×
★★★½
Edit this entry  
11
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
Holiday in the Wild

Holiday in the Wild

2019
×
Edit this entry  
03
Christmas Perfection

Christmas Perfection

2018
×
★★½
Edit this entry  
23
Ghosts of Sugar Land

Ghosts of Sugar Land

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Daddy Issues

Daddy Issues

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Spy

The Spy

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★½
Edit this entry  
16
Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Raúl Juliá: The World’s a Stage

Raúl Juliá: The World’s a Stage

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Falling Inn Love

Falling Inn Love

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Late Night

Late Night

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry