Tatiana has logged 19 entries for films during August 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Normal Heart

The Normal Heart

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
About Alex

About Alex

2014
×
★★★★
Edit this entry  
25
Words and Pictures

Words and Pictures

2013
×
★★★
Edit this entry  
24
Flying Home

Flying Home

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
24
The Longest Week

The Longest Week

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Are You Here

Are You Here

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Fault in Our Stars

The Fault in Our Stars

2014
×
★★★½
Edit this entry  
18
Maleficent

Maleficent

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Lullaby

Lullaby

2014
×
★★★
Edit this entry  
13
Family United

Family United

2013
×
★★★★
Edit this entry  
12
Spice World

Spice World

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Birdcage

The Birdcage

1996
×
★★★★
Edit this entry  
11
Sabrina

Sabrina

1995
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Love Punch

The Love Punch

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Belle

Belle

2013
×
★★★★
Edit this entry  
08
Chef

Chef

2014
×
★★★
Edit this entry  
02
Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: The Edge of Reason

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
02
The Mighty Ducks

The Mighty Ducks

1992
×
★★★½
Edit this entry