Tatiana has logged 24 entries for films during July 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★½
Edit this entry  
30
Draft Day

Draft Day

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Twice Born

Twice Born

2012
×
★★★★
Edit this entry  
28
Beyond Borders

Beyond Borders

2003
×
★★★½
Edit this entry  
28
What a Girl Wants

What a Girl Wants

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Spooky Buddies

Spooky Buddies

2011
×
Read the review Edit this entry  
28
Space Buddies

Space Buddies

2009
×
Read the review Edit this entry  
26
Like Father, Like Son

Like Father, Like Son

2013
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Jewish Cardinal

The Jewish Cardinal

2013
×
★★★★
Edit this entry  
25
A Secret

A Secret

2007
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Way Way Back

The Way Way Back

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Missing William

Missing William

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Pretty Ugly People

Pretty Ugly People

2008
×
★★★½
Edit this entry  
25
Easy Rider

Easy Rider

1969
×
★★★½
Edit this entry  
25
Two Lives

Two Lives

2012
×
★★★★
Edit this entry  
24
A Long Way Down

A Long Way Down

2014
×
★★½
Edit this entry  
23
Divergent

Divergent

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Sophie's Choice

Sophie's Choice

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★★
Edit this entry  
20
Tammy

Tammy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Other Woman

The Other Woman

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Only Lovers Left Alive

Only Lovers Left Alive

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Behaving Badly

Behaving Badly

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★
Edit this entry