Tatiana has logged 18 entries for films during January 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
First Love

First Love

1939
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
A.C.O.D.

A.C.O.D.

2013
×
★★
Edit this entry  
24
Austenland

Austenland

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dallas Buyers Club

Dallas Buyers Club

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Butler

The Butler

2013
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Remembrance

Remembrance

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Enough Said

Enough Said

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
August: Osage County

August: Osage County

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★½
Edit this entry  
10
Her

Her

2013
×
★★★½
Edit this entry  
07
2 Guns

2 Guns

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Extremely Loud & Incredibly Close

Extremely Loud & Incredibly Close

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Blue Jasmine

Blue Jasmine

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mary Poppins

Mary Poppins

1964
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
American Hustle

American Hustle

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Saving Mr. Banks

Saving Mr. Banks

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony

Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry