• Silver Linings Playbook

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★★

  • Black Widow

  • F9

    ★★★★½

  • This Is the End

    ★★★★

  • War Dogs

    ★★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★½

  • Rocky

    ★★★★½

  • Creed

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★½

  • The Interview

    ★★★

  • Up

    ★★

  • The Cat in the Hat

    ★★★½

  • Halloween 5: The Revenge of Michael Myers

    ★★★½

  • Sandy Wexler

    ★★★½

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • The Watch

    ★★