• Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • Orange Vampires

  • The Predator

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Mountain

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • First Man

    ★★

  • A Simple Favor

    ★★½

  • The Happytime Murders

  • Skin

    ½

  • A-X-L

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • The Package

    ★★½

  • Slender Man

    ★★★★½

  • Destination Wedding

    ★★½

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

  • The Spy Who Dumped Me

  • One Crazy Summer: A Look Back at Gravity Falls

  • LEGO DC Super Heroes - Aquaman: Rage Of Atlantis

  • Bleach

    ★★★½

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Pokémon the Movie: The Power of Us

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Noble Ape

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Skyscraper

    ★★★½

  • Flavors of Youth

    ★★★½

  • The First Purge

    ★★★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Uncle Drew

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Set It Up

    ★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Escape Plan 2: Hades

  • Incredibles 2

    ★★½

  • 211

    ★½

  • Tag

    ★★★½

  • Future World

    ★★★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★

  • Mirai

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★★

  • Gotti

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★

  • Climax

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Taiwan Night Market

    ★★★★½

  • Behind the Curve

    ★★★

  • The Week Of

    ★★★★★

  • Kevin James: Never Don't Give Up

  • Avengers: Infinity War

  • Little Woods

    ★★★½

  • Bao

  • Batman Ninja

    ½

  • Game Over, Man!

    ★★★

  • Power Rangers: Shattered Grid

    ★★½

  • Ready Player One

    ½

  • Prospect

    ★★★½

  • The Unicorn

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Duck Duck Goose

    ½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★★

  • The Hurricane Heist

    ½

  • A Wrinkle in Time

  • The Party's Just Beginning

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½