georgia has logged 22 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Lapsis

Lapsis

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Shame

Shame

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
I Blame Society

I Blame Society

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bloodshot Heart

Bloodshot Heart

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Jumbo

Jumbo

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Come and See

Come and See

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Boys

The Boys

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Run

Run

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Wolf Creek 2

Wolf Creek 2

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Wolf Creek

Wolf Creek

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Teddy

Teddy

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Teddy

Teddy

2020
×
Read prior review Edit this entry  
14
La Dolce Vita

La Dolce Vita

1960
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Sirens

Sirens

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Monster

Monster

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The White Tiger

The White Tiger

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Some Like It Hot

Some Like It Hot

1959
×
★★★★½
Read the review Edit this entry