Tasha has logged 15 entries for films during March 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Advantageous

Advantageous

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
I Saw the Light

I Saw the Light

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
24
April and the Extraordinary World

April and the Extraordinary World

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Allegiant

Allegiant

2016
×
Edit this entry  
14
Insurgent

Insurgent

2015
×
Read the review Edit this entry  
14
Krisha

Krisha

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
M*A*S*H

M*A*S*H

1970
×
Read the review Edit this entry  
02
Midnight Special

Midnight Special

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Whiskey Tango Foxtrot

Whiskey Tango Foxtrot

2016
×
★★★
Edit this entry