Tanner has logged 23 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Japanese Girls at the Harbor

Japanese Girls at the Harbor

1933
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Kronk's New Groove

Kronk's New Groove

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Lucky 13

Love, Death & Robots: Lucky 13

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Zima Blue

Love, Death & Robots: Zima Blue

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: The Secret War

Love, Death & Robots: The Secret War

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Helping Hand

Love, Death & Robots: Helping Hand

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Window Cleaners

Window Cleaners

1940
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Tea for Two Hundred

Tea for Two Hundred

1948
×
★★★½
Edit this entry  
24
Teachers are People

Teachers are People

1952
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Wide Open Spaces

Wide Open Spaces

1947
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Prince and the Pauper

The Prince and the Pauper

1990
×
★★★★
Edit this entry  
24
Street Musique

Street Musique

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Walking

Walking

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Pinocchio

Pinocchio

1940
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Goke, Body Snatcher from Hell

Goke, Body Snatcher from Hell

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry