Tak1408 has logged 34 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
A Shot in the Dark

A Shot in the Dark

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Godzilla, Mothra and King Ghidorah: Giant Monsters All-Out Attack

Godzilla, Mothra and King Ghidorah: Giant Monsters All-Out Attack

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Warlock III: The End of Innocence

Warlock III: The End of Innocence

1999
×
Read the review Edit this entry  
02
Battlefield Baseball

Battlefield Baseball

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Warlock: The Armageddon

Warlock: The Armageddon

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Silence of the Hams

The Silence of the Hams

1994
×
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
AEW Revolution 2021

AEW Revolution 2021

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Warriors

The Warriors

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Buried Alive II

Buried Alive II

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Buried Alive

Buried Alive

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Cat

The Cat

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Seventh Curse

The Seventh Curse

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
A Creepshow Holiday Special

A Creepshow Holiday Special

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Death Spa

Death Spa

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Caller

The Caller

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
In Search of Darkness: Part II

In Search of Darkness: Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Till Death Do We Scare

Till Death Do We Scare

1982
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
One Man Force

One Man Force

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Hell Night

Hell Night

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Satanic Panic

Satanic Panic

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mortuary Blues

Mortuary Blues

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Alice

Alice

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
VFW

VFW

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mortuary

Mortuary

1983
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
They Call Me Bruce?

They Call Me Bruce?

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Hitcher

The Hitcher

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Haze

Haze

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fantasy Island

Fantasy Island

2020
×
★★
Read the review Edit this entry