Sort by

My God's kitten has logged 71 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Creature Lake

Creature Lake

2015
×
Read the review Edit this entry  
31
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Apocalyptic

Apocalyptic

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Midnight Kiss

Midnight Kiss

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Bereavement

Bereavement

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Cold Sweat

Cold Sweat

1970
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Sweetheart

Sweetheart

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Death Walks on High Heels

Death Walks on High Heels

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Trivisa

Trivisa

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Alabama Sasquatch

Alabama Sasquatch

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Stabbed in the Face

Stabbed in the Face

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Channel 13

Channel 13

1987
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
The Turnpike Killer

The Turnpike Killer

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
They Will Outlive Us All

They Will Outlive Us All

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Welcome to Mercy

Welcome to Mercy

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mrs. Claus

Mrs. Claus

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Slay Belles

Slay Belles

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cop

Cop

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Alucarda

Alucarda

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Malevolence

Malevolence

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Deep Rising

Deep Rising

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Grimewave: Cockface III

Grimewave: Cockface III

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Mary

Mary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dysmorphia

Dysmorphia

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
All Hell Breaks Loose

All Hell Breaks Loose

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Them That Follow

Them That Follow

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Forest of the Vampire

Forest of the Vampire

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Visceral: Between the Ropes of Madness

Visceral: Between the Ropes of Madness

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
A Score to Settle

A Score to Settle

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
This One's for the Ladies

This One's for the Ladies

2018
×
Read the review Edit this entry  
15
Unmasked Part 25

Unmasked Part 25

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Berserk

Berserk

1967
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Woman After a Killer Butterfly

A Woman After a Killer Butterfly

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Race with the Devil

Race with the Devil

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Christmas Blood

Christmas Blood

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Goregasm

Goregasm

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Don't Let Go

Don't Let Go

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Horror Network Vol. 1

The Horror Network Vol. 1

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Dead Gamers

Dead Gamers

×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Driver

The Driver

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
To All a Goodnight

To All a Goodnight

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Goreface Killer

Goreface Killer

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
KillerSaurus

KillerSaurus

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Game Over

Game Over

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Revenge of the Living Dead Girls

The Revenge of the Living Dead Girls

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry