Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Amigas de Sorte

Amigas de Sorte

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
13
A Suspeita

A Suspeita

2021
×
★★★★
Edit this entry  
13
Sunday

Sunday

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Time of Fear

Time of Fear

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Closer

Closer

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Edit this entry  
24
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Edit this entry  
24
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★
Edit this entry