Sofie has logged 10 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★★★
Edit this entry  
15
Night at the Museum

Night at the Museum

2006
×
★★★★
Edit this entry  
15
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Indian Horse

Indian Horse

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★
Edit this entry  
24
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Nowhere

Nowhere

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★★
Edit this entry