• The Grucifixion

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Indian Horse

    ★★★★★

  • Loving Vincent

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Twilight

    ★★★★★

  • Night at the Museum

    ★★★★

  • Yours, Mine & Ours

    ★★★★

  • The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★★★

  • Catch Me If You Can

    ★★★★

  • The Princess Diaries

    ★★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★★

  • Gladiator

    ★★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★★

  • Nowhere

    ★★★★★

  • Clueless

    ★★★★★

  • National Lampoon's Christmas Vacation

    ★★★★