audri has logged 10 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★½
Edit this entry  
27
Widows

Widows

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★
Edit this entry  
07
Green Book

Green Book

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Kindergarten Teacher

The Kindergarten Teacher

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★½
Edit this entry  
01
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★½
Edit this entry