• The Hero

    ★★★★

  • Soleil Ô

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • The Furies

    ★★★½

  • The Santa Clause 3: The Escape Clause

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Ward

    ★½

  • Daisies

    ★★★

  • The Boxer from Shantung

    ★★★★

  • Belle

    ★★★½

  • Amarcord

    ★★★★½

  • The Santa Clause 2

    ★½

  • Panic

    ★★★★

  • A Bay of Blood

    ★★★★

  • Ghosts of Mars

    ★★½

  • The 355

    ★★

  • Five Fingers of Death

    ★★★½

  • Scream

    ★★★