• Antlers

    ★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★★½

  • Knife of Ice

    ★★★

  • What Have You Done to Solange?

    ★★★★

  • The Suspicious Death of a Minor

    ★★★

  • My Dog Skip

    ★★

  • Demons

    ★★★

  • Magical Girl

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • The Royal Treatment

    ★★★

  • The Perfect Pairing

    ★★★½

  • Cure

    ★★★

  • See for Me

    ★★★½

  • What Have They Done to Your Daughters?

    ★★★½

  • Jaws

    ★★★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★½

  • Baby Face

    ★★★★

  • I Do, I Do, I Do

    ★★★★