Steve Erickson has logged 17 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Keep an Eye Out

Keep an Eye Out

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
YZY_WY_DOC_DAY01-03_V02

YZY_WY_DOC_DAY01-03_V02

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Host

Host

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Nimic

Nimic

2019
×
★★
Read prior review Edit this entry  
20
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Fight

The Fight

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Sergio

Sergio

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Silence of the Marsh

The Silence of the Marsh

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
1917

1917

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Report

The Report

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Cats

Cats

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
American Dharma

American Dharma

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Sauvage

Sauvage

2018
×
★★
Read prior review Edit this entry