Steve Erickson has logged 16 entries for films rated ★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Dachra

Dachra

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Joe Bell

Joe Bell

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Nobody

Nobody

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
New Order

New Order

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
I'm Poppy: The Film

I'm Poppy: The Film

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Falling

Falling

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
The Book of Henry

The Book of Henry

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Murder Death Koreatown

Murder Death Koreatown

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Stardust

Stardust

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Antebellum

Antebellum

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
We Summon the Darkness

We Summon the Darkness

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Luce

Luce

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Yesterday

Yesterday

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Sauvage

Sauvage

2018
×
★½
Read the review Edit this entry