sriracha has logged 15 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
2 Guns

2 Guns

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
American Pie 2

American Pie 2

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
London Has Fallen

London Has Fallen

2016
×
Read the review Edit this entry  
25
Jersey

Jersey

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hello, My Name Is Doris

Hello, My Name Is Doris

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
OK Kanmani

OK Kanmani

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Goon

Goon

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Very Bad Things

Very Bad Things

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mahanadhi

Mahanadhi

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Extraction

Extraction

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Enemy

Enemy

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry