• Monster Family 2

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Karen

  • Malignant

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★½

  • Koati

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★½

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★★½

  • Music

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

    ★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Like a Boss

    ★½

  • Dolittle

    ★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Black Christmas

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★★

  • Midway

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Arctic Dogs

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: Homecoming

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • Jexi

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Downton Abbey

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★