• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Flee

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Respect

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Passing

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★