Soheil has logged 11 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Lost Highway

Lost Highway

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dancer in the Dark

Dancer in the Dark

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Inland Empire

Inland Empire

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fanny and Alexander

Fanny and Alexander

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fanny and Alexander

Fanny and Alexander

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cries and Whispers

Cries and Whispers

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★
Edit this entry