• Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Wonder Woman 1984

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Captain Marvel

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

  • Ant-Man and the Wasp

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

  • Spider-Man: Homecoming

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Kong: Skull Island

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Doctor Strange

  • Suicide Squad

  • Captain America: Civil War

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Ant-Man

  • Avengers: Age of Ultron

  • Guardians of the Galaxy

  • Transformers: Age of Extinction

  • Godzilla

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Captain America: The Winter Soldier

  • Thor: The Dark World

  • Pacific Rim

    ★★★★★

  • Man of Steel

  • Iron Man 3

  • The Amazing Spider-Man

  • The Avengers

  • Ben 10: Destroy All Aliens

  • Captain America: The First Avenger

  • Transformers: Dark of the Moon

  • Thor

  • Iron Man 2

  • Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

  • Ben 10 Alien Swarm

  • Transformers: Revenge of the Fallen

  • The Incredible Hulk

  • Iron Man

  • Ben 10: Race Against Time

  • Ben 10: Secret of the Omnitrix

  • Transformers

  • Spider-Man 3

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

  • Spider-Man 2

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

  • Spider-Man

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

  • Bill & Ted's Bogus Journey

    ★★★★½

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★★★

  • The Transformers: The Movie

    ★★★★

  • Return of the Jedi

  • The Empire Strikes Back

  • Star Wars