SLEAZOIDS has logged 14 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Terror in a Texas Town

Terror in a Texas Town

1958
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Hidden

The Hidden

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cat People

Cat People

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Outlaw Josey Wales

The Outlaw Josey Wales

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
High Plains Drifter

High Plains Drifter

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Martin

Martin

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Tommy

Tommy

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Fan

The Fan

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Last Boy Scout

The Last Boy Scout

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry