• Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Happening

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★★

  • V/H/S

    ★★½

  • V/H/S/2

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★★

  • Belle

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Waves

    ★★★★

  • Billy's Balloon

    ★★★½

  • The Only Son

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Strike

    ★★★★

  • Battleship Potemkin

    ★★★★½