• Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Deadly Illusions

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Me You Madness

    ½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • The Stand

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Veep Uncut

    ★★★★★

  • Your Honor

    ★★★½

  • The Prom

    ★★

  • The Stand In

    ★★★½

  • Making The Irishman

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • Mank

    ★★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • The Comey Rule

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Freaks – You're One of Us

    ★★★

  • The 2nd

    ★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Hard Kill

    ½

  • Tenet

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★½

  • Fatal Affair

  • The Old Guard

    ★★★★½

  • Money Plane

    ★½

  • Jim Jefferies: Intolerant

  • Ava

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • 8:46

  • The Last Days of American Crime

    ★½

  • Becky

    ★★★

  • The High Note

    ★★★

  • Debt Collectors

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Trial by Media

  • Arkansas

    ★★★★

  • Deadly Mile High Club

  • Dangerous Lies

    ★★

  • Inheritance

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★½