Sight has logged 36 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
AEW All Out 2021

AEW All Out 2021

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
World War Z

World War Z

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★½
Edit this entry  
17
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
30
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
F9

F9

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
22
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Kobe Bryant's Muse

Kobe Bryant's Muse

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Loki

Loki

2021
×
Read prior review Edit this entry  
31
AEW Revolution 2021

AEW Revolution 2021

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Project X

Project X

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Chef

Chef

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Karate Kid

The Karate Kid

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Psycho

Psycho

1960
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Drive

Drive

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Southpaw

Southpaw

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry