• AEW All Out 2021

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • AEW Revolution 2021

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★

  • Long Shot

    ★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Overlord

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Marvel's The Defenders

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★

  • Patriots Day

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Deepwater Horizon

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Daddy's Home

    ★★★½

  • Creed

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★★

  • Southpaw

    ★★★★½

  • Kobe Bryant's Muse

    ★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★½

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Chef

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • World War Z

    ★★★½

  • The Great Gatsby

    ★★★★½

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★★