Danny has logged 15 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Speed 2: Cruise Control

Speed 2: Cruise Control

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
War of the Worlds

War of the Worlds

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Secret of My Success

The Secret of My Success

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Twins

Twins

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Speed

Speed

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Eating Raoul

Eating Raoul

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Adam Sandler: 100% Fresh

Adam Sandler: 100% Fresh

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Short Circuit

Short Circuit

1986
×
★★
Read the review Edit this entry