ShawnGlinis has logged 29 entries for films rated ★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★½
Edit this entry  
14
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Ernest in the Army

Ernest in the Army

1998
×
★½
Edit this entry  
06
Ernest Goes to Africa

Ernest Goes to Africa

1997
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Slam Dunk Ernest

Slam Dunk Ernest

1995
×
★½
Edit this entry  
31
Ernest Rides Again

Ernest Rides Again

1993
×
★½
Edit this entry  
21
The Karate Kid

The Karate Kid

2010
×
★½
Edit this entry  
14
The Medallion

The Medallion

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Cyberjack

Cyberjack

1995
×
★½
Edit this entry  
11
Homer and Eddie

Homer and Eddie

1989
×
★½
Edit this entry  
20
Joker

Joker

2019
×
★½
Edit this entry  
15
Like a Boss

Like a Boss

2020
×
★½
Edit this entry  
01
Child's Play

Child's Play

2019
×
★½
Edit this entry  
08
Booksmart

Booksmart

2019
×
★½
Edit this entry  
19
Battle in Heaven

Battle in Heaven

2005
×
★½
Edit this entry  
30
Climax

Climax

2018
×
★½
Edit this entry  
19
Waterworld

Waterworld

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Bird Box

Bird Box

2018
×
★½
Edit this entry  
21
Set It Up

Set It Up

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★½
Edit this entry  
18
Scary Movie 2

Scary Movie 2

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Adrift

Adrift

2018
×
★½
Edit this entry  
04
Life of the Party

Life of the Party

2018
×
★½
Edit this entry  
04
SuperFly

SuperFly

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Unsane

Unsane

2018
×
★½
Edit this entry  
09
12 Strong

12 Strong

2018
×
★½
Edit this entry  
03
The Open House

The Open House

2018
×
★½
Edit this entry  
29
Away We Go

Away We Go

2009
×
★½
Edit this entry