• Paranormal Activity: Next of Kin

    ★½

  • Night Teeth

    ★★½

  • Injustice

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Jolt

    ½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • America: The Motion Picture

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Ice Road

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★★★

  • False Positive

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Infinite

    ★½

  • Awake

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • F9

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Year Earth Changed

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½