• The Long Good Friday

    ★★★★

  • Tenet

    ★½

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Joy

    ★½

  • It

    ★★★

  • Real Genius

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • The Man Who Killed Don Quixote

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Apollo 11

    ★★★★

  • The Beaver Trilogy

    ★★★★★

  • I Know Where I'm Going!

    ★★★★★

  • Mr. No Legs

    ★★½

  • L'Eclisse

    ★★★★

  • Warlock

    ★★★½

  • Heartworn Highways

    ★★★★★