Noah has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Us Again

Us Again

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Much Ado About Nothing

Much Ado About Nothing

1993
×
★★½
Edit this entry  
14
An American Tail

An American Tail

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Yes Day

Yes Day

2021
×
Read the review Edit this entry  
12
Wild Uganda

Wild Uganda

2018
×
★★
Edit this entry  
12
The Goddess of Spring

The Goddess of Spring

1934
×
Read the review Edit this entry  
09
Hercules

Hercules

1997
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
American Factory

American Factory

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★
Read the review Edit this entry