• Death to 2021

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Encanto

    ★★★★½

  • Coyote Creek Christmas

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Far From the Tree

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Yes Day

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Us Again

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Death to 2020

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • OPAL

    ★★★½

  • Safeguard: An Electoral College Story

    ★★★★

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • The Sleepover

    ★★

  • Hamilton

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★½

  • Feel the Beat

    ★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • To: Gerard

    ★½

  • Scoob!

    ★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Arendelle Castle Yule Log

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Christmas Town

  • Lady and the Tramp

    ★½

  • Playing with Fire

  • Frozen II

    ★★★★

  • The Little Mermaid Live!

    ½

  • Klaus

    ★★★★★

  • What Is The Scariest Thing?

    ★★★½

  • Dancing with the Birds

    ★★★

  • The Addams Family

    ★½

  • Harriet

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Abominable

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • K-12

    ★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Dragon Quest: Your Story

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★½

  • Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • The Hustle

    ★½

  • Aladdin

    ★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Missing Link

    ★★★

  • Five Feet Apart

    ★½