• The Lost Daughter

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • The Whistlers

    ★★★½

  • Wife of a Spy

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Everything Went Fine

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Three Floors

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • France

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★