• Little Women

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★½

  • Weathering with You

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Return to the 36th Chamber

    ★★★