YÄY has logged 16 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Wall Street: Money Never Sleeps

Wall Street: Money Never Sleeps

2010
×
★★½
Edit this entry  
28
Freaked

Freaked

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
20
The Beastmaster

The Beastmaster

1982
×
★★★½
Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Timecop

Timecop

1994
×
★★★★
Edit this entry  
13
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
Dead Man

Dead Man

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Lords of Dogtown

Lords of Dogtown

2005
×
★★★★
Edit this entry  
08
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★½
Edit this entry  
07
The Devil and Daniel Johnston

The Devil and Daniel Johnston

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
06
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Sid & Nancy

Sid & Nancy

1986
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Shattered Glass

Shattered Glass

2003
×
★★★★
Edit this entry  
03
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★½
Edit this entry