sartoriallyinc has logged 18 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Project X

Project X

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Scanners

Scanners

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Minority Report

Minority Report

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Game

The Game

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gotti

Gotti

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Elephant Man

The Elephant Man

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Two for the Money

Two for the Money

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Manhunter

Manhunter

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Midnight Run

Midnight Run

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Miami Vice

Miami Vice

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Blackhat

Blackhat

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry