sartoriallyinc has logged 13 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Blood and Wine

Blood and Wine

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Blade

Blade

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Red Dragon

Red Dragon

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
kid 90

kid 90

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Carnal Knowledge

Carnal Knowledge

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Witches of Eastwick

The Witches of Eastwick

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry