• Deadly Illusions

    ½

  • Moxie

    ½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Sonsational: The Making Of Son Heung-Min

    ½

  • Small Axe

    ★★★★½

  • My Dad's Christmas Date

    ★★

  • Spell

    ★★★½

  • Rebecca

    ½

  • Nocturne

    ½

  • Evil Eye

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★½

  • Black Box

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★½

  • Love, Guaranteed

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • The Tax Collector

    ½

  • Host

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Unhinged

  • Fatal Affair

    ★★★

  • Black Water: Abyss

    ½

  • Hamilton

    ★★★★

  • The Rental

    ★★½

  • Dreamkatcher

    ½

  • Extraction

    ★★½

  • Love Wedding Repeat

  • The Hunt

    ½

  • The Vanished

    ½

  • InstaPsycho

    ½

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ½

  • The Night Clerk

    ★★★½

  • The Photograph

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ½

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Spree

    ½

  • His House

    ★★★★★

  • The Turning

    ★★

  • The Host

    ½

  • Underwater

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • Little Women

  • 1917

    ★★★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Blue Story

    ★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★★★½

  • Holiday in the Wild

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Countdown

    ★★

  • Trick

    ★★½

  • Eli

    ★★★

  • Impetigore

    ★★★★

  • Make Up

    ★★★★

  • Always a Bridesmaid

    ★★★½

  • Fractured

    ★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★½

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • Unbelievable

    ★★★★★

  • American Son

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★★★