• The Royal Treatment

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Christmas Is Cancelled

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Single All the Way

    ★½

  • West Side Story

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Olaf Presents

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Deadly Cuts

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Mickey's Tale of Two Witches

    ★★

  • The Addams Family 2

    ★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Nightbooks

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • After We Fell

    ★½

  • Vacation Friends

    ★★

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Descendants: The Royal Wedding

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Vivo

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • A Week Away

    ★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★