Sarah has logged 658 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Naked

Naked

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Barbershop: The Next Cut

Barbershop: The Next Cut

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Lawless Range

Lawless Range

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Mindhorn

Mindhorn

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Legend of Tarzan

The Legend of Tarzan

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
The Good Nanny

The Good Nanny

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Space Between Us

The Space Between Us

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Close Calls

Close Calls

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Jexi

Jexi

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Flashburn

Flashburn

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Hickok

Hickok

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Bulletproof Monk

Bulletproof Monk

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Naked

Naked

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mr. Woodcock

Mr. Woodcock

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Balls Out: Gary the Tennis Coach

Balls Out: Gary the Tennis Coach

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Cop Out

Cop Out

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Battle Drone

Battle Drone

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
Final Vision

Final Vision

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
All About Nina

All About Nina

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Jurassic Games

The Jurassic Games

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
The Wrong Mommy

The Wrong Mommy

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
X+Y

X+Y

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Villains

Villains

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Code 8

Code 8

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Christmas a la Mode

Christmas a la Mode

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Garlic and Gunpowder

Garlic and Gunpowder

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Tombs

The Tombs

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Same Time, Next Christmas

Same Time, Next Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Christmas 9 to 5

Christmas 9 to 5

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Weepah Way For Now

Weepah Way For Now

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Random Acts of Christmas

Random Acts of Christmas

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Beyond the Law

Beyond the Law

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Trauma Center

Trauma Center

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Grand Isle

Grand Isle

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
A Sweet Christmas Romance

A Sweet Christmas Romance

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Blood Bags

Blood Bags

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
1st Born

1st Born

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Automation

Automation

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ring Ring

Ring Ring

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Hope at Christmas

Hope at Christmas

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Arctic Dogs

Arctic Dogs

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Time for Me to Come Home for Christmas

Time for Me to Come Home for Christmas

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Christmas Village

A Christmas Village

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry