SalvadorSoto has logged 59 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Injustice

Injustice

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Venom

Venom

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Killing Cabos

Killing Cabos

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Witcher: Nightmare of the Wolf

The Witcher: Nightmare of the Wolf

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Trollhunters: Rise of the Titans

Trollhunters: Rise of the Titans

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Looney Tunes: Back in Action

Looney Tunes: Back in Action

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Shark Tale

Shark Tale

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
My Hero Academia: Heroes Rising

My Hero Academia: Heroes Rising

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Overlord

Overlord

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry