saga has logged 11 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
365 Days

365 Days

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
29
A Street Cat Named Bob

A Street Cat Named Bob

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
The Human Centipede 3 (Final Sequence)

The Human Centipede 3 (Final Sequence)

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
21
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

1966
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Tenet

Tenet

2020
×
Read the review Edit this entry  
18
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
17
The Equalizer

The Equalizer

2014
×
★★★½
Edit this entry  
14
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★½
Read the review Edit this entry