• Rocky IV: Rocky Vs. Drago – The Ultimate Director's Cut

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Power

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Happily

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Gaia

    ★★★★

  • Sentinelle

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Bliss

    ★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Dry

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Last Matinee

    ★★

  • The Human Voice

    ★★★★

  • Night in Paradise

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Archive

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★

  • Mulan

    ★★

  • Devs

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Red Moon Tide

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • The Nest

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Jumbo

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★★

  • The Night

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★