Andrew has logged 50 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Fantastic Four

Fantastic Four

2015
×
Read the review Edit this entry  
26
Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Ghost Rider

Ghost Rider

2007
×
Read the review Edit this entry  
26
Green Lantern

Green Lantern

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

2007
×
Read the review Edit this entry  
26
Fantastic Four

Fantastic Four

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Elektra

Elektra

2005
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Daredevil

Daredevil

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Last Airbender

The Last Airbender

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Eragon

Eragon

2006
×
Read the review Edit this entry  
17
The Room

The Room

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry