• South Park: Post Covid

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Infinite

    ★★

  • Loki

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Tom & Jerry

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★

  • The Liberator

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Black Is King

    ★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Trolls World Tour

    ★½

  • Stargirl

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★