• Bad Candy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Loki

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Stowaway

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Sweetheart

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • It's a Sin

  • The Dig

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Burrow

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Castle Freak

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Sweet Taste of Souls

    ★★★

  • Alien on Stage

    ★★★★★

  • Concrete Plans

    ★★★½

  • Babysitter Must Die

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Dead

    ★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • The Banishing

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Rebecca

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★★

  • Delia Derbyshire: The Myths And Legendary Tapes

  • Totally Under Control

    ★★★½

  • Rose

    ★½

  • Special Delivery

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Archenemy

    ★★★

  • Run

    ★★½

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • Caveat

    ★★★★

  • Let's Scare Julie

  • Baby Done

    ★★★

  • The Stylist

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½