Spencer has logged 25 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
Read the review Edit this entry  
28
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★½
Edit this entry  
26
Bewitched

Bewitched

2005
×
Read the review Edit this entry  
25
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Batman

Batman

1989
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Face/Off

Face/Off

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Michael Clayton

Michael Clayton

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Lucky Numbers

Lucky Numbers

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
You've Got Mail

You've Got Mail

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Michael

Michael

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hamilton

Hamilton

2020
×
Read the review Edit this entry  
01
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry